INDYWIDUALNE PROJEKTY

Zrealizuj swoje marzenia

Indywidualne projekty realizowane na zamówienie to nasza specjalność. Dzięki eksperckiej wiedzy oraz wyjątkowym umiejętnościom naszych mistrzów złotnictwa od lat spełniamy marzenia naszych klientów o biżuterii dopasowanej do ich stylu oraz potrzeb.

Etap 1 – ustalenie potrzeb

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia staramy się poznać wszystkie szczegóły, które przybliżą nas do stworzenia niepowtarzalnego wzoru. Rozmowa z klientami oraz wysłuchanie ich potrzeb umożliwia nam poznanie ich preferencji dotyczących stylu biżuterii. Mile widziane są również zdjęcia i rysunki pomocnicze. Każdy szczegół ma ogromne znaczenie.

Etap 2 – stworzenie oraz dopasowanie oferty

Kolejnym krokiem jest dopasowanie materiałów do posiadanego budżetu. Bez wątpienia największy wpływ na cenę mają zazwyczaj kamienie, jednak staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by oferta była dla atrakcyjna, a jednocześnie uwzględniała wysoką jakość produktu.

Etap 3 – podpisanie umowy oraz wpłata zadatku

Po zatwierdzeniu przedstawionej oferty przygotowujemy umowę wiążącą się z wpłatą zadatku na poczet zamówienia w wysokości 50% wartości wyrobów. Umowa uwzględnia wszelkie szczegóły ustalone z klientami jak na przykład: rodzaj oraz próba kruszcu, wzór, parametry kamieni szlachetnych.

Etap 4 – realizacja

Po dokonaniu formalności przystępujemy do działania i w ustalonym z klientem czasie (aktualnie zamówienia realizujemy do 90 dni) tworzymy wymarzoną biżuterię.

Etap 5 – odbiór osobisty lub wysyłka zamówienia

Na koniec biżuteria zostaje przygotowana, dokładnie sprawdzona i zapakowana w eleganckie pudełeczko.
Jesteśmy elastyczni wobec naszych klientów, dlatego prócz odbioru osobistego mamy możliwość bezpiecznej wysyłki w ustalone wcześniej miejsce. Końcowej wpłaty można dokonać przelewem na konto wskazane w zakładce PŁATNOŚCI I WYSYŁKA.