INDYWIDUALNE PROJEKTY

Zrealizuj swoje marzenia…

Oryginalna biżuteria stworzona z myślą o konkretnej osobie oraz dopasowana do jej stylu i potrzeb? Tak, to możliwe. W L’OR pragniemy zadowalać wszystkich naszych klientów oraz spełniać ich marzenia o wyjątkowej biżuterii, dlatego istnieje u nas możliwość wykonania jej na zamówienie. 

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia staramy się poznać wszystkie szczegóły, które przybliżą nas do stworzenia niepowtarzalnego wzoru. Mile widziane są również zdjęcia i rysunki pomocnicze. 

Kolejnym krokiem jest dopasowanie materiałów do posiadanego budżetu. Co ważne, największy wpływ na cenę mają kamienie, jednak postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, by była ona jak najatrakcyjniejsza. 

Następnie po zatwierdzeniu projektu oraz wyceny zostaje podpisana umowa wiążąca się z wpłatą zadatku w wysokości 40% wartości wyrobu. 

Po wpłacie przystępujemy do działania i w ustalonym z klientem czasie (zazwyczaj na realizację potrzebujemy około 4 tygodni) tworzymy wymarzoną biżuterię.
Na koniec zostaje ona zapakowana w eleganckie pudełeczko. Po odbiorze nie pozostaje nic innego jak tworzenie z nią swojej własnej wymarzonej historii…