REKLAMACJE I ZWROTY

 

ZWROTY I REKLAMACJE

 

Reklamacje można składać przez 24 miesiące od daty zakupu. Reklamacji nie podlega biżuteria z uszkodzeniami mechanicznymi oraz ta wykonana na zamówienie. Towar przyjmowany jest na podstawie dowodu zakupu.

ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY) Klient  ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie lorjubilerstwo.pl produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827). W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży: Otrzymany produkt należy odesłać na adres sklepu podany w zakładce kontakt wraz z wypełnionym formularzem zwrotu.

Nieuzasadnione zwroty przyjmujemy w ciągu 30 dni od zakupu. Towar musi posiadać oryginalne metki, certyfikaty, dowód zakupu.

 

REKLAMACJA

 

(jeżeli otrzymałaś/eś towar zgodny z zamówieniem, jednak rozmiar nie pasuje zastosowanie ma procedura zwrotu)

 

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru:

 

Otrzymany produkt należy odesłać na adres sklepu podany w zakładce kontakt wraz z wypełnionym formularzem. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami.

 

Każdy zwracany produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny – pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe salon L’OR Jubilerstwo zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

 

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

 

lorjubilerstwo.pl ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

 

 

PLIKI DO POBRANIA

Formularz zwrotu

Formularz reklamacyjny